SBL20100CT
SBL20100CT SBL20100CT - Brand New BILIN IC Chips
Get Quote
Buy Now
SBL20100CT
SBL20100CT - Brand New BILIN IC Chips
Manufacturer Part No: SBL20100CT In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
ManufacturerBILIN
Product CategoryIC Chips
VOLTAGE RANGE: 30 --- 100 V
CURRENT: 20 A
FEATURES
◇ Metal-Semiconductor junction with guard ring
◇ Epitaxial construction
◇ Low forward voltage drop,low switching losses
◇ High surge capability
◇ For use in low voltage,high frequency inverters free wheeling,and polarity protection applications
◇ The plastic material carries U/L recognition 94V-0
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈