AT25020A-10TI-2.7
AT25020A-10TI-2.7 AT25020A-10TI-2.7 - Brand New Intel / Altera Memory
Get Quote
Buy Now
AT25020A-10TI-2.7
AT25020A-10TI-2.7 - Brand New Intel / Altera Memory
Manufacturer Part No: AT25020A-10TI-2.7 Out of Stock
PackagingTube
Package-Case8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Operating-Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
InterfaceSPI Serial
Voltage-Supply2.7 V ~ 5.5 V
Supplier-Device-Package8-TSSOP
Memory Capacity2K (256 x 8)
Memory-TypeEEPROM
Speed10MHz, 20MHz
– Data Sheet Describes Mode 0 Operation
• Medium-voltage and Standard-voltage Operation
– 2.7 (VCC = 2.7V to 5.5V)
• Extended Temperature Range −40⋅C to +125⋅C
• 5.0 MHz Clock Rate
– Data Retention: 100 Years
• 8-lead JEDEC SOIC and 8-lead TSSOP Packages
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈