K50-HC0CSE8.0000MR
K50-HC0CSE8.0000MR K50-HC0CSE8.0000MR - Brand New AVX Corp/Kyocera Corp Oscillators
Get Quote
Buy Now
K50-HC0CSE8.0000MR
K50-HC0CSE8.0000MR - Brand New AVX Corp/Kyocera Corp Oscillators
Manufacturer Part No: K50-HC0CSE8.0000MR In Stock
PackagingAlternate Packaging
Height0.063" (1.60mm)
Package-Case4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
Frequency8MHz
Operating-Temperature-10°C ~ 70°C
Mounting-TypeSurface Mount
Size-Dimension0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
FunctionEnable/Disable
Voltage-Supply5V
OutputCMOS
Supply Current25mA
Ratings-
Frequency-Stability±50ppm
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈