MA3SE0200L
MA3SE0200L MA3SE0200L - Brand New PANASONIC Diodes, Rectifiers - Arrays
Get Quote
Buy Now
MA3SE0200L
MA3SE0200L - Brand New PANASONIC Diodes, Rectifiers - Arrays
Manufacturer Part No: MA3SE0200L In Stock
Contact us
ManufacturerPanasonic Electronic Components
Product CategoryDiodes, Rectifiers - Arrays
CategoriesDiodes - Rectifiers - Arrays
Series-
PackagingCut Tape (CT)
Part-StatusObsolete
Diode-Configuration1 Pair Series Connection
Diode-TypeSchottky
Voltage-DC-Reverse-Vr-Max20V
Current-Average-Rectified-Io-per-Diode35mA (DC)
Voltage-Forward-Vf-Max-If1V @ 35mA
SpeedSmall Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Current-Reverse-Leakage-Vr200nA @ 15V
Operating-Temperature-Junction125°C (Max)
Mounting-TypeSurface Mount
Package-CaseSC-89, SOT-490
Supplier-Device-PackageSSMini3-F2
Base-Part-NumberMA3SE02
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈