KT3225R40000ECV28TBA
KT3225R40000ECV28TBA KT3225R40000ECV28TBA - Brand New KYOCERA Oscillators
Get Quote
Buy Now
KT3225R40000ECV28TBA
KT3225R40000ECV28TBA - Brand New KYOCERA Oscillators
Manufacturer Part No: KT3225R40000ECV28TBA Out of Stock
MOQ: 1pcs
Category: Oscillators
Contact us
ManufacturerKYOCERA
Product CategoryOscillators
SeriesKT3225R, Kyocera
TypeTCXO
Packaging
Height0.041" (1.05mm)
Package-Case4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
Frequency40MHz
Operating-Temperature-30°C ~ 80°C
Mounting-TypeSurface Mount
Size-Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Function-
Voltage-Supply2.8V
OutputClipped Sine Wave
Supply Current2mA
Ratings-
Frequency-Stability±2.5ppm
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈