767163220GP
767163220GP 767163220GP - Brand New CTS Components Resistor Networks, Arrays
Get Quote
Buy Now
767163220GP
767163220GP - Brand New CTS Components Resistor Networks, Arrays
Manufacturer Part No: 767163220GP In Stock
Contact us
ManufacturerCTS Components
Product CategoryResistor Networks, Arrays
Series767
PackagingTube Alternate Packaging
Height0.093" (2.36mm)
Operating-Temperature-55°C ~ 125°C
Mounting-TypeSurface Mount
Size-Dimension0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
Applications-
Supplier-Device-Package
Tolerance±2%
Temperature-Coefficient±200ppm/°C
Circuit-TypeIsolated
Resistance-Ohms22
Number-of-Resistors8 Resistors
Number-of-Pins16 Pins
Power-Per-Element200mW
Package-Case16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Product Details
__
[ KEYSTONE ]
ROUND CLEAR HOLE SPACERS
ALUMINUM ECONOMY SPACERS
CERAMIC STANDOFFS
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈