TS3USB30ERSWR
TS3USB30ERSWR TS3USB30ERSWR - Brand New Texas Instruments Analog Switches / Multiplexers
Get Quote
Buy Now
TS3USB30ERSWR
TS3USB30ERSWR - Brand New Texas Instruments Analog Switches / Multiplexers
Manufacturer Part No: TS3USB30ERSWR In Stock
Contact us
ManufacturerTexas Instruments
Product CategoryAnalog Switches, Multiplexers, Demultiplexers
SeriesTS3USB30E
ProductUSB 2.0 Multiplexers/Demultiplexers
PackagingAlternate Packaging
Unit-Weight0.000353 oz
Mounting-StyleSMD/SMT
Package-CaseUQFN-10
Operating-Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting-TypeSurface Mount
FunctionUSB Switch
Supplier-Device-Package10-UQFN (1.8x1.4)
Number-of-Circuits-
Voltage-Supply-SourceSingle Supply
Configuration2 x 1
Circuit Switch-
Circuit2 x 2:1
Multiplexer-Demultiplexer-Circuit-
On-State Resistance10 Ohm
Channel-to-Channel-Matching-ΔRon-
Voltage-Supply-Single-Dual3 V ~ 4.3 V
Current-Supply1μA
Voltage-Supply-Single-V+-
Voltage-Supply-Dual-V-
maximum hours for a switch-
-3db-Bandwidth-
Charge-Injection-
Channel-Capacitance-CS-off-CD-off-
Current-Leakage-IS-off-Max-
Crosstalk-
Bandwidth900 MHz
Maximum Operating Temperature+ 85 C
Operating temperature range- 40 C
Operating-Supply-Voltage3 V to 4.3 V
Operating-Supply-Current1 uA
Supply-Voltage-Max4.3 V
Supply-Voltage-Min3 V
On-Resistance-Max10 Ohms
Off-Time-Max25 ns
Ports of Switches2 Switch
On-Time-Max30 ns
Description
Features
■ Large output voltage swing:
0 to 3.5 V min. (VCC = 5 V)
■ Low supply current: 500 µA
■ Low input bias current: 20 nA
■ Low input offset voltage: 2 mV max.
■ Wide power supply range:
– Single supply: +3 V to +30 V
– Dual supplies: ±1.5 V to ±15 V
■ Stable with high capacitive loads
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈