XR1265-151M
XR1265-151M XR1265-151M - Brand New XR Power Inductors
Buy Now
XR1265-151M
XR1265-151M - Brand New XR Power Inductors
Manufacturer Part No: XR1265-151M In Stock
Contact us
Inductance: 150uH Accuracy: ±20% Rated current 1.5A Saturation current (Isat): 2.7A DC resistance (DCR): 350mΩ SMD, 13.45x12.6x6.3mm, Alloy inductor / One piece molded inductor / High current
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈