CSC08A03100RGPA
CSC08A03100RGPA CSC08A03100RGPA - Brand New Vishay Dale Resistor Networks, Arrays
Get Quote
Buy Now
CSC08A03100RGPA
CSC08A03100RGPA - Brand New Vishay Dale Resistor Networks, Arrays
Manufacturer Part No: CSC08A03100RGPA In Stock
PackagingBulk
Height0.195" (4.95mm)
Operating-Temperature-55°C ~ 125°C
Mounting-TypeThrough Hole
Size-Dimension0.790" L x 0.098" W (20.07mm x 2.49mm)
Applications-
Supplier-Device-Package8-SIP
Tolerance±2%
Temperature-Coefficient±100ppm/°C
Circuit-TypeIsolated
Resistance-Ohms100
Number-of-Resistors4 Resistors
Number-of-Pins8 Pins
Power-Per-Element300mW
Package-Case8-SIP
FEATURES
• Isolated, bussed and dual terminator schematics available
• Body height: “A” profile = 0.195" (4.95 mm) and “B” profile = 0.295" (7.50 mm) standard; custom “C” profile = 0.350" (8.89 mm) also available
• “A” profile standard in 4 thru 12 pins
• Wide resistance range (10Ω to 2.2 MΩ)
• Available in bulk pack as standard; optional tube pack is also available
• Meets EIA/ECA-CB23 rev. G whisker test requirements for class 1A products
• Material categorization: For definitions of compliance please see www.vishay.com/doc?99912
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈