FDD120AN15A0
FDD120AN15A0 FDD120AN15A0 - Brand New onsemi MOSFETs
Buy Now
FDD120AN15A0
FDD120AN15A0 - Brand New onsemi MOSFETs
Manufacturer Part No: FDD120AN15A0 In Stock
MOQ: 1pcs
Category: MOSFETs
Condition
Bulk Price
Contact us
N-Channel, PowerTrench MOSFET, 150V, 14A, 120mΩ
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈