CRA06S08333R2FTA
CRA06S08333R2FTA CRA06S08333R2FTA - Brand New Vishay Dale Resistor Networks, Arrays
Get Quote
Buy Now
CRA06S08333R2FTA
CRA06S08333R2FTA - Brand New Vishay Dale Resistor Networks, Arrays
Manufacturer Part No: CRA06S08333R2FTA In Stock
SeriesCRA06
PackagingTape & Reel (TR)
Height0.024" (0.60mm)
Operating-Temperature-55°C ~ 155°C
Mounting-TypeSurface Mount
Size-Dimension0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Applications-
Supplier-Device-Package-
Tolerance±1%
Temperature-Coefficient±100ppm/°C
Circuit-TypeIsolated
Resistance-Ohms33.2
Number-of-Resistors4 Resistors
Number-of-Pins8 Pins
Power-Per-Element62.5mW
Package-Case1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈