ECS-3953C-500-TR
ECS-3953C-500-TR ECS-3953C-500-TR - Brand New ECS International Oscillators
Get Quote
Buy Now
ECS-3953C-500-TR
ECS-3953C-500-TR - Brand New ECS International Oscillators
Manufacturer Part No: ECS-3953C-500-TR In Stock
MOQ: 1pcs
Category: Oscillators
Contact us
ManufacturerECS International
Product CategoryOscillators
SeriesECS-3953C
TypeXO (Standard)
PackagingAlternate Packaging
Height0.069" (1.75mm)
Package-Case4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
Frequency50MHz
Operating-Temperature0°C ~ 70°C
Mounting-TypeSurface Mount
Size-Dimension0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
FunctionEnable/Disable
Voltage-Supply3.3V
OutputHCMOS
Supply Current12mA
Ratings-
Frequency-Stability±100ppm
Product Details
__
[ ESC INC ]
► 2.1 mm Height
► Industry Std. Footprint
► Pb Free/RoHS Compliant
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈