KC7050T200.000L30E00
KC7050T200.000L30E00 KC7050T200.000L30E00 - Brand New KYOCERA Oscillators
Get Quote
Buy Now
KC7050T200.000L30E00
KC7050T200.000L30E00 - Brand New KYOCERA Oscillators
Manufacturer Part No: KC7050T200.000L30E00 Out of Stock
Contact us
ManufacturerKYOCERA
Product CategoryOscillators
SeriesKC7050T-L3, Kyocera
ProductClock Oscillators
TypeSO (SAW)
PackagingAlternate Packaging
Termination-StyleSMD/SMT
Height0.051" (1.30mm)
Package-Case2820 (7050 metric)
Frequency200MHz
Operating-Temperature0°C ~ 70°C
Mounting-TypeSurface Mount
Size-Dimension0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
FunctionEnable/Disable
Voltage-Supply3.3V
OutputLVDS
Supply Current70mA
Ratings-
Frequency-Stability±50ppm
Maximum Operating Temperature+ 70 C
Operating temperature range0 C
Output-FormatLVDS
Features
• Surface mount type suitable for auto pick-and-place
• Reflow soldering compatible
• CMOS, TTL IC direct drive is possible
• With tri-state function
• Broad frequency range from 1.8MHz to 50MHz
• Supply voltage VCC=3.3/ 5.0V available
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈