X5521FV-2X08-C30D743-0743
X5521FV-2X08-C30D743-0743 X5521FV-2X08-C30D743-0743 - Brand New XKB Connectivity Female Headers
Buy Now
X5521FV-2X08-C30D743-0743
X5521FV-2X08-C30D743-0743 - Brand New XKB Connectivity Female Headers
Manufacturer Part No: X5521FV-2X08-C30D743-0743 In Stock
MOQ: 1pcs
Category: Female Headers
Condition
Bulk Price
Contact us
2.54mm 圆孔排母,双排,180度,塑高3.0mm,塑宽5.08mm,D4.68mm,L=7.43mm,PPS料,内金外锡,2x08P
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈