MC100LVEL38DWR2G
MC100LVEL38DWR2G MC100LVEL38DWR2G - Brand New onsemi Clock Generators / Frequency Synthesizers / PLL
Get Quote
Buy Now
MC100LVEL38DWR2G
MC100LVEL38DWR2G - Brand New onsemi Clock Generators / Frequency Synthesizers / PLL
Manufacturer Part No: MC100LVEL38DWR2G In Stock
Contact us
Manufactureronsemi
Product CategoryClock Generators and Frequency Synthesizers
Series100LVEL
TypeClock Generator
PackagingTape & Reel (TR) Alternate Packaging
Unit-Weight0.028254 oz
Mounting-StyleSMD/SMT
Package-CaseSOIC-20 Wide
Operating-Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting-TypeSurface Mount
Voltage-Supply3 V ~ 3.8 V
Supplier-Device-Package20-SOIC
PLLNo
InputHSTL, NECL, PECL
OutputECL
Number-of-Circuits1 Circuit
Ratio of output to input1899/12/30 1:04:00
Differential-Input:OutputYes/Yes
Frequency-Max1.2GHz
Divider-MultiplierYes/No
Maximum Operating Temperature+ 85 C
Operating temperature range- 40 C
Part-#-AliasesMC100LVEL38DWG
Description
Features
• 50 ps Maximum Output-to-Output Skew
• Synchronous Enable/Disable
• Master Reset for Synchronization
• ESD Protection: > 2 kV Human Body Model
• The 100 Series Contains Temperature Compensation
• PECL Mode Operating Range: VCC = 3.0 V to 3.8 V with VEE = 0 V
• NECL Mode Operating Range: VCC = 0 V with VEE = −3.0 V to −3.8 V
• Internal Input 75 kΩ Pulldown Resistors
• Meets or Exceeds JEDEC Spec EIA/JESD78 IC Latchup Test
• Moisture Sensitivity: Level 3 (Pb-Free)
For Additional Information, see Application Note AND8003/D
• Flammability Rating: UL 94 V−0 @ 0.125 in, Oxygen Index: 28 to 34
• Transistor Count = 388 devices
• These Devices are Pb-Free, Halogen Free and are RoHS Compliant
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈