CRA12E083100KJTR
CRA12E083100KJTR CRA12E083100KJTR - Brand New Vishay Dale Resistor Networks, Arrays
Get Quote
Buy Now
CRA12E083100KJTR
CRA12E083100KJTR - Brand New Vishay Dale Resistor Networks, Arrays
Manufacturer Part No: CRA12E083100KJTR In Stock
Contact us
ManufacturerVishay Dale
Product CategoryResistor Networks, Arrays
SeriesCRA12
PackagingAlternate Packaging
Height0.028" (0.70mm)
Operating-Temperature-55°C ~ 155°C
Mounting-TypeSurface Mount
Size-Dimension0.200" L x 0.120" W (5.08mm x 3.05mm)
Applications-
Supplier-Device-Package
Tolerance±5%
Temperature-Coefficient±200ppm/°C
Circuit-TypeIsolated
Resistance-Ohms100k
Number-of-Resistors4 Resistors
Number-of-Pins8 Pins
Power-Per-Element125mW
Package-Case2012, Convex, Long Side Terminals
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈