ECS-2100AX-300
ECS-2100AX-300 ECS-2100AX-300 - Brand New ECS International Oscillators
Get Quote
Buy Now
ECS-2100AX-300
ECS-2100AX-300 - Brand New ECS International Oscillators
Manufacturer Part No: ECS-2100AX-300 In Stock
Product CategoryOscillators
SeriesECS-2100X
TypeXO (Standard)
PackagingBulk
Height0.213" (5.40mm)
Package-Case8-DIP, 4 Leads (Half Size, Metal Can)
Frequency30MHz
Operating-Temperature0°C ~ 70°C
Mounting-TypeThrough Hole
Size-Dimension0.520" L x 0.520" W (13.20mm x 13.20mm)
Function-
Voltage-Supply5V
OutputHCMOS, TTL
Supply Current46mA
Ratings-
Frequency-Stability±100ppm
[ ESC INC ]
► 2.1 mm Height
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈