BCR12CS-122
BCR12CS-122 BCR12CS-122 - Brand New MITSUBISH IC Chips
Get Quote
Buy Now
BCR12CS-122
BCR12CS-122 - Brand New MITSUBISH IC Chips
Manufacturer Part No: BCR12CS-122 In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
ManufacturerMITSUBISH
Product CategoryIC Chips
Product Details
__
MEDIUM POWER USE NON-INSULATED TYPE, PLANAR PASSIVATION TYPE
**• IT (RMS)
...................................................................... 12A**
• VDRM ..............................................................400V/600V
• IFGT !, IRGT !, IRGT # ......................... 30mA (20mA) ✽5
APPLICATION
Solid state relay, hybrid IC
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈