SWPA5040S680MT
SWPA5040S680MT SWPA5040S680MT - Brand New Sunlord Power Inductors
Buy Now
SWPA5040S680MT
SWPA5040S680MT - Brand New Sunlord Power Inductors
Manufacturer Part No: SWPA5040S680MT In Stock
MOQ: 1pcs
Category: Power Inductors
Condition
Bulk Price
Contact us
Current: 0.8A 68μH Shielded power inductor DCR: 0.52Ω
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈