EMF60P02J
EMF60P02J EMF60P02J - Brand New EMC IC Chips
Get Quote
Buy Now
EMF60P02J
EMF60P02J - Brand New EMC IC Chips
Manufacturer Part No: EMF60P02J In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
ManufacturerEMC
Product CategoryIC Chips
Product Summary:
BVDSS ‐20V
RDSON (MAX.) 60mΩ
ID ‐4A
Pb‐Free Lead Plating & Halogen Free
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈