SI3026LS
SI3026LS SI3026LS - Brand New SILICON LABS IC Chips
Get Quote
Buy Now
SI3026LS
SI3026LS - Brand New SILICON LABS IC Chips
Manufacturer Part No: SI3026LS In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
ManufacturerSilicon Labs
Product CategoryIC Chips
Product Details
__
[ SILICON LABORATORIES ]
Description
Features
Complete DAA includes the following:
■ 3.3 V to 5 V Digital/Analog Power Supplies
■ JATE Filter Option
■ 86 dB Dynamic Range TX/RX Paths
■ Daisy-Chaining for Up to Eight Devices
■ Integrated Ring Detector
■ 3000 V Isolation
■ Support for Caller ID
■ Low Profile SOIC Packages
■ Direct Interface to DSPs
■ Integrated Modem Codec
■ Compliant with FCC Part 68
■ Low-Power Standby Mode
■ Proprietary ISOcap™ Technology
■ Pin Compatible with Si3034, Si3032
■ Optional IIR Digital Filter
Applications
■ V.90 Modems
■ Voice Mail Systems
■ Fax Machines
■ Set Top Boxes
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈