SLF12565T-330M2R8-PF
SLF12565T-330M2R8-PF SLF12565T-330M2R8-PF - Brand New TDK Corporation Fixed Inductors
Get Quote
Buy Now
SLF12565T-330M2R8-PF
SLF12565T-330M2R8-PF - Brand New TDK Corporation Fixed Inductors
Manufacturer Part No: SLF12565T-330M2R8-PF In Stock
Mounting-StyleSMD/SMT
Current-Rating3.4A
Termination-StyleSMD/SMT
QualificationCommercial
Operating-Temperature-Range- 40 C to + 105 C
Height6.5 mm
Length12.5 mm
Width12.5 mm
Package-Case12565 metric
Operating-Temperature-40°C ~ 105°C
Mounting-TypeSurface Mount
Size-Dimension0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Tolerance±20%
Height-Seated-Max0.270" (6.85mm)
Ratings-
ShieldingShielded
Test-Frequency1 kHz
Inductance-Frequency33μH
DC resistance (DCR)48.7 mOhm Max
Core MaterialsFerrite
Current-Saturation2.8A
Q factor-
Self Resonant Frequency-
Frequency-Test1kHz
Maximum-DC-Current2.8 A
Maximum-DC-Resistance40.6 mOhms
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈