EMB60N06J
EMB60N06J EMB60N06J - Brand New E IC Chips
Get Quote
Buy Now
EMB60N06J
EMB60N06J - Brand New E IC Chips
Manufacturer Part No: EMB60N06J In Stock
Contact us
ManufacturerE
Product CategoryIC Chips
Product Summary:
BVDSS 60V
RDSON (MAX.) 60mΩ
ID 12A
UIS, Rg 100% Tested
Pb‐Free Lead Plating & Halogen Free
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈