XR1265-121M
XR1265-121M XR1265-121M - Brand New XR Power Inductors
Buy Now
XR1265-121M
XR1265-121M - Brand New XR Power Inductors
Manufacturer Part No: XR1265-121M In Stock
MOQ: 1pcs
Category: Power Inductors
Condition
Bulk Price
Contact us
Inductance: 120uH Accuracy: ±20% Rated current 2A Saturation current (Isat): 3.2A DC resistance (DCR): 235mΩ SMD, 13.45x12.6x6.3mm, Alloy inductor / One piece molded inductor / High current
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈