CL32A107MQVNNNE
CL32A107MQVNNNE CL32A107MQVNNNE - Brand New SAMSUNG Ceramic Disc Capacitors
Get Quote
Buy Now
CL32A107MQVNNNE
CL32A107MQVNNNE - Brand New SAMSUNG Ceramic Disc Capacitors
Manufacturer Part No: CL32A107MQVNNNE In Stock
Contact us
ManufacturerSAMSUNG
Product CategoryCeramic Capacitors
SeriesCL
PackagingAlternate Packaging
Package-Case1210 (3225 Metric)
Capacitance100μF
Operating-Temperature-55°C ~ 85°C
Mounting-TypeSurface Mount, MLCC
Features-
Voltage-Rated6.3V
Size-Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
ApplicationsGeneral Purpose
Tolerance±20%
Temperature-CoefficientX5R
Lead-Style-
Failure-Rate-
Lead-Spacing-
Height-Seated-Max-
Ratings-
Thickness-Max0.110" (2.80mm)
General Description
The CL325 is designed to drive 3 strings of LEDs at a constant current of 25mA.
Other drivers with currents in the range of 20 - 30mA are available. The drive current is fixed, with a ±6% tolerance over a VOUT range of 4 - 15V.
Features
➤ ±6% current accuracy @ 4.0 -15V
➤ 90V standoff voltage
➤ Separate enable pins for each channel allow for PWM dimming
➤ Over-temperature protection
➤ 8-Lead SOIC (w/Heat Slug) package
Applications
► LCD backlighting
► Indicator lamps
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈