AT24C21-10SC2.5
AT24C21-10SC2.5 AT24C21-10SC2.5 - Brand New Intel / Altera IC Chips
Get Quote
Buy Now
AT24C21-10SC2.5
AT24C21-10SC2.5 - Brand New Intel / Altera IC Chips
Manufacturer Part No: AT24C21-10SC2.5 In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
ManufacturerIntel / Altera
Product CategoryIC Chips
Description
Features
• 2-Wire Serial Interface
• Schmitt Trigger, Filtered Inputs For Noise Suppression
• DDC1™/ DDC2™ Interface Compliant for Monitor Identification
• Low Voltage Operation
– 2.5 (VCC = 2.5V to 5.5V)
• Internally Organized 128 x 8
• 100 kHz (2.5V) Compatibility
• 8-Byte Page Write Mode
• Write Protection Available
• Self-timed Write Cycle (10 ms max)
• High Reliability
– Endurance: 1 Million Write Cycles
– Data Retention: 100 Years
– ESD Protection: >3000V
• 8-Pin PDIP and JEDEC SOIC Packages
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈