OPA2336UA/2K5G4
OPA2336UA/2K5G4 OPA2336UA/2K5G4 - Brand New Texas Instruments Instrumentation OpAmps
Get Quote
Buy Now
OPA2336UA/2K5G4
OPA2336UA/2K5G4 - Brand New Texas Instruments Instrumentation OpAmps
Manufacturer Part No: OPA2336UA/2K5G4 In Stock
Contact us
ManufacturerTaiyo Yuden
Product CategoryInstrumentation Amplifier
CategoriesFixed Inductors
SeriesLB
PackagingCut Tape (CT)
Part-StatusActive
TypeWirewound
Material-Core-
Inductance22?H
Tolerance±20%
Current-Rating115mA
ShieldingUnshielded
DC-Resistance-DCR500 mOhm
Q-Freq-
Frequency-Self-Resonant19MHz
Ratings-
Operating-Temperature-25°C ~ 105°C
Frequency-Test2.52MHz
Mounting-TypeSurface Mount
Package-Case1007 (2518 Metric)
Supplier-Device-Package1007 (2518 Metric)
Size-Dimension0.098" L x 0.071" W (2.50mm x 1.80mm)
Height-Seated-Max0.079" (2.00mm)
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈