CSC10A011K50GPA
CSC10A011K50GPA CSC10A011K50GPA - Brand New Vishay Dale Resistor Networks, Arrays
Get Quote
Buy Now
CSC10A011K50GPA
CSC10A011K50GPA - Brand New Vishay Dale Resistor Networks, Arrays
Manufacturer Part No: CSC10A011K50GPA In Stock
PackagingBulk
Height0.195" (4.95mm)
Operating-Temperature-55°C ~ 125°C
Mounting-TypeThrough Hole
Size-Dimension0.990" L x 0.098" W (25.15mm x 2.49mm)
Applications-
Supplier-Device-Package10-SIP
Tolerance±2%
Temperature-Coefficient±100ppm/°C
Circuit-TypeBussed
Resistance-Ohms
Number-of-Resistors9 Resistors
Number-of-Pins10 Pins
Power-Per-Element200mW
Package-Case10-SIP
FEATURES
• Isolated, bussed and dual terminator schematics available
• Body height: “A” profile = 0.195" (4.95 mm) and “B” profile = 0.295" (7.50 mm) standard; custom “C” profile = 0.350" (8.89 mm) also available
• “A” profile standard in 4 thru 12 pins
• Wide resistance range (10Ω to 2.2 MΩ)
• Available in bulk pack as standard; optional tube pack is also available
• Meets EIA/ECA-CB23 rev. G whisker test requirements for class 1A products
• Material categorization: For definitions of compliance please see www.vishay.com/doc?99912
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈