635P3I3155M5200
635P3I3155M5200 635P3I3155M5200 - Brand New CTS Components Oscillators
Get Quote
Buy Now
635P3I3155M5200
635P3I3155M5200 - Brand New CTS Components Oscillators
Manufacturer Part No: 635P3I3155M5200 In Stock
MOQ: 1pcs
Category: Oscillators
Contact us
ManufacturerCTS Components
Product CategoryOscillators
Series635
TypeXO (Standard)
PackagingAlternate Packaging
Height0.079" (2.00mm)
Package-Case6-SMD, No Lead (DFN, LCC)
Frequency155.52MHz
Operating-Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting-TypeSurface Mount
Size-Dimension0.303" L x 0.197" W (7.70mm x 5.00mm)
FunctionEnable/Disable
Voltage-Supply3.3V
OutputLVPECL
Supply Current88mA
Ratings-
Frequency-Stability±50ppm
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈