SLF12575T-221M1R3-PF
SLF12575T-221M1R3-PF SLF12575T-221M1R3-PF - Brand New TDK Corporation Fixed Inductors
Get Quote
Buy Now
SLF12575T-221M1R3-PF
SLF12575T-221M1R3-PF - Brand New TDK Corporation Fixed Inductors
Manufacturer Part No: SLF12575T-221M1R3-PF In Stock
Mounting-StyleSMD/SMT
Current-Rating1.3A
Termination-StyleSMD/SMT
QualificationCommercial
Operating-Temperature-Range- 40 C to + 105 C
Height7.5 mm
Length12.5 mm
Width12.5 mm
Package-Case12575 metric
Operating-Temperature-40°C ~ 105°C
Mounting-TypeSurface Mount
Size-Dimension0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Tolerance±20%
Height-Seated-Max0.309" (7.85mm)
Ratings-
ShieldingShielded
Test-Frequency1 kHz
Inductance-Frequency220μH
DC resistance (DCR)310 mOhm Max
Core MaterialsFerrite
Current-Saturation1.3A
Q factor-
Self Resonant Frequency-
Frequency-Test1kHz
Maximum-DC-Current1.3 A
Maximum-DC-Resistance258 mOhms
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈