EXB-E10C683J
EXB-E10C683J EXB-E10C683J - Brand New PANASONIC Resistor Networks, Arrays
Get Quote
Buy Now
EXB-E10C683J
EXB-E10C683J - Brand New PANASONIC Resistor Networks, Arrays
Manufacturer Part No: EXB-E10C683J In Stock
PackagingAlternate Packaging
Height0.026" (0.65mm)
Operating-Temperature-55°C ~ 125°C
Mounting-TypeSurface Mount
Size-Dimension0.157" L x 0.083" W (4.00mm x 2.10mm)
Applications-
Supplier-Device-Package1608
Tolerance±5%
Temperature-Coefficient±200ppm/°C
Circuit-TypeBussed
Resistance-Ohms68k
Number-of-Resistors8 Resistors
Number-of-Pins10 Pins
Power-Per-Element62.5mW
EXBD: 3.2 mm × 1.6 mm × 0.55 mm, 0.635 mm pitch
EXBE: 4.0 mm × 2.1 mm × 0.55 mm, 0.8 mm pitch
EXBA: 6.4 mm × 3.1 mm × 0.55 mm, 1.27 mm pitch
EXBQ: 3.8 mm × 1.6 mm × 0.45 mm, 0.5 mm pitch
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈