EMD50N15A
EMD50N15A EMD50N15A - Brand New EMC IC Chips
Get Quote
Buy Now
EMD50N15A
EMD50N15A - Brand New EMC IC Chips
Manufacturer Part No: EMD50N15A Out of Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
ManufacturerEMC
Product CategoryIC Chips
Product Summary:
BVDSS 150V
RDSON (MAX.) 50mΩ
ID 36A
UIS, Rg 100% Tested
Pb‐Free Lead Plating & Halogen Free
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈