FFC05001-30SBB113W5M
FFC05001-30SBB113W5M FFC05001-30SBB113W5M - Brand New TXGA FFC/FPC Connectors
Buy Now
FFC05001-30SBB113W5M
FFC05001-30SBB113W5M - Brand New TXGA FFC/FPC Connectors
Manufacturer Part No: FFC05001-30SBB113W5M Out of Stock
MOQ: 1pcs
Category: FFC/FPC Connectors
Condition
Bulk Price
Contact us
FFC/FPC连接器 0.5mm 30pins 抽屉式 下触点 米白色 H:2.0mm 镀金 LCP
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback da eBay