XR1265-120M
XR1265-120M XR1265-120M - Brand New XR Power Inductors
Buy Now
XR1265-120M
XR1265-120M - Brand New XR Power Inductors
Manufacturer Part No: XR1265-120M In Stock
MOQ: 1pcs
Category: Power Inductors
Condition
Bulk Price
Contact us
Inductance: 12uH Accuracy: ±20% Rated Current 9A Saturation Current(Isat): 10A DC Resistance(DCR): 23mΩ SMD, 13.45x12.6x6.3mm, Alloy Inductor / One piece molded inductor / High Current
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback da eBay