ECS-8FA3X-200-TR
ECS-8FA3X-200-TR ECS-8FA3X-200-TR - Brand New ECS International Oscillators
Get Quote
Buy Now
ECS-8FA3X-200-TR
ECS-8FA3X-200-TR - Brand New ECS International Oscillators
Manufacturer Part No: ECS-8FA3X-200-TR In Stock
MOQ: 1pcs
Category: Oscillators
Contact us
ManufacturerECS International
Product CategoryOscillators
SeriesECS-8FX
ProductXO
TypeXO (Standard)
PackagingAlternate Packaging
Termination-StyleSMD/SMT
Height0.185" (4.70mm)
Length14 mm
Width9.8 mm
Package-Case14 mm x 9.8 mm
Frequency20MHz
Operating-Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting-TypeSurface Mount
Size-Dimension0.551" L x 0.341" W (14.00mm x 8.65mm)
FunctionEnable/Disable
Voltage-Supply3.3V
OutputCMOS
Load-Capacitance30 pF
Supply Current9mA
Ratings-
Frequency-Stability±200ppm
Maximum Operating Temperature+ 85 C
Operating temperature range- 40 C
Operating-Supply-Voltage3.3 V
Product Details
__
[ ECS INC. ]
CSM-8Q SMD CRYSTAL
The CSM-8Q is a compact SMD Crystal with a 7.0 x 5.0 mm footprint. AEC-Q200 Qualified
• Compact and Low Profile
• 7.0 x 5.0 mm Footprint
• RoHS Compliant
• AEC-Q200 Qualified
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback da eBay