EMB20P03A
EMB20P03A EMB20P03A - Brand New EMC IC Chips
Get Quote
Buy Now
EMB20P03A
EMB20P03A - Brand New EMC IC Chips
Manufacturer Part No: EMB20P03A Out of Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
ManufacturerEMC
Product CategoryIC Chips
Product Summary:
BVDSS ‐30V
RDSON (MAX.) 20mΩ
ID ‐35A
UIS, Rg 100% Tested
Pb‐Free Lead Plating & Halogen Free
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback da eBay