LM2940L-50-TN3-R
LM2940L-50-TN3-R LM2940L-50-TN3-R - Brand New UTC Linear Voltage Regulators (LDO)
Buy Now
LM2940L-50-TN3-R
LM2940L-50-TN3-R - Brand New UTC Linear Voltage Regulators (LDO)
Manufacturer Part No: LM2940L-50-TN3-R In Stock
MOQ: 1pcs
Condition
Bulk Price
Contact us
5.0V固定输出,低压差800mV(max)@Iout=1A,Vin=26V(Max)
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback da eBay