SMBJ40CA
SMBJ40CA SMBJ40CA - Brand New MDD TVS
Buy Now
SMBJ40CA
SMBJ40CA - Brand New MDD TVS
Manufacturer Part No: SMBJ40CA In Stock
Contact us
VRWM=40V,Vc=64.5V,Ipp=9.3A 双向
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback da eBay