SMBJ36CA
SMBJ36CA SMBJ36CA - Brand New MDD TVS
Buy Now
SMBJ36CA
SMBJ36CA - Brand New MDD TVS
Manufacturer Part No: SMBJ36CA In Stock
Contact us
VRWM=36V,Vc=58.1V,Ipp=10.3A 双向
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback da eBay