SMBJ18CA
SMBJ18CA SMBJ18CA - Brand New MDD TVS
Buy Now
SMBJ18CA
SMBJ18CA - Brand New MDD TVS
Manufacturer Part No: SMBJ18CA In Stock
Contact us
VRWM=18V,Vc=29.2V,Ipp=20.5A 双向
Estimated Delivery
Estimated between Mon, May 25 and Wed, May 27.
99.8% positivoFeedback da eBay