CRA06P0834K70JTA
CRA06P0834K70JTA CRA06P0834K70JTA - Brand New Vishay Dale Resistor Networks, Arrays
Get Quote
Buy Now
CRA06P0834K70JTA
CRA06P0834K70JTA - Brand New Vishay Dale Resistor Networks, Arrays
Manufacturer Part No: CRA06P0834K70JTA In Stock
Contact us
ManufacturerVishay Dale
Product CategoryResistor Networks, Arrays
SeriesCRA06
PackagingAlternate Packaging
Height0.028" (0.70mm)
Operating-Temperature-55°C ~ 155°C
Mounting-TypeSurface Mount
Size-Dimension0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Applications-
Supplier-Device-Package
Tolerance±5%
Temperature-Coefficient±200ppm/°C
Circuit-TypeIsolated
Resistance-Ohms4.7k
Number-of-Resistors4 Resistors
Number-of-Pins8 Pins
Power-Per-Element62.5mW
Package-Case1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals
FEATURES
• 4, 8 and 10 terminal package
• Single component reduces board space and component counts
• Wrap around termination
• Inner electrode protection
• Flow & Reflow solderable
• Automatic placement capability
• Consult factory for additional schematics, values, etc
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback da eBay