ECS-100A-251.7
ECS-100A-251.7 ECS-100A-251.7 - Brand New ECS International Oscillators
Get Quote
Buy Now
ECS-100A-251.7
ECS-100A-251.7 - Brand New ECS International Oscillators
Manufacturer Part No: ECS-100A-251.7 In Stock
PackagingBulk
Height0.200" (5.08mm)
Package-Case14-DIP, 4 Leads (Full Size, Metal Can)
Frequency25.175MHz
Operating-Temperature0°C ~ 70°C
Mounting-TypeThrough Hole
Size-Dimension0.821" L x 0.520" W (20.86mm x 13.20mm)
Function-
Voltage-Supply5V
OutputTTL
Supply Current70mA
Ratings-
Frequency-Stability±100ppm
• Resistance weld package
• 3.3V operation (optional)
Estimated Delivery
Estimated between Mon, May 25 and Wed, May 27.
99.8% positivoFeedback da eBay