NJM2846DL3-18(TE1)
NJM2846DL3-18(TE1) NJM2846DL3-18(TE1) - Brand New New Japan Radio IC Chips
Get Quote
Buy Now
NJM2846DL3-18(TE1)
NJM2846DL3-18(TE1) - Brand New New Japan Radio IC Chips
Manufacturer Part No: NJM2846DL3-18(TE1) Out of Stock
FEATURES
● High Ripple Rejection 75dB typ. (f=1kHz,3V Version)
● Output Noise Voltage Vno=45µVrms typ. (Vo=3V Version)
● Output capacitor with 2.2µF ceramic capacitor (Vo≥2.6V)
● Output Current Io(max.)=800mA
● High Precision Output Vo ±1.0%
● Low Dropout Voltage 0.18V typ. (Io=500mA)
● ON/OFF Control (NJM2846)
● Bipolar Technology
● Package Outline TO-252-3 (NJM2845DL1), TO-252-5 (NJM2846DL3)
Estimated Delivery
Estimated between Mon, May 25 and Wed, May 27.
99.8% positivoFeedback da eBay