AT25320A-10TU-1.8
AT25320A-10TU-1.8 AT25320A-10TU-1.8 - Brand New Intel / Altera Memory
Get Quote
Buy Now
AT25320A-10TU-1.8
AT25320A-10TU-1.8 - Brand New Intel / Altera Memory
Manufacturer Part No: AT25320A-10TU-1.8 In Stock
PackagingTube
Package-Case8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Operating-Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
InterfaceSPI Serial
Voltage-Supply1.8 V ~ 5.5 V
Supplier-Device-Package8-TSSOP
Memory Capacity32K (4K x 8)
Memory-TypeEEPROM
Speed5MHz, 10MHz, 20MHz
– 2.7 (VCC = 2.7V to 5.5V)
– 1.8 (VCC = 1.8V to 5.5V)
• 20 MHz Clock Rate (5V)
99.8% positivoFeedback da eBay