FS5AS-10-T13
FS5AS-10-T13 FS5AS-10-T13 - Brand New MITSUBISHI IC Chips
Get Quote
Buy Now
FS5AS-10-T13
FS5AS-10-T13 - Brand New MITSUBISHI IC Chips
Manufacturer Part No: FS5AS-10-T13 In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
ManufacturerMITSUBISHI
Product CategoryIC Chips
Features
• Drive voltage : 10 V
• VDSS : 500 V
• rDS(ON) (max) : 1.5 Ω
• ID : 5 A
Applications
SMPS, Lamp Ballast, etc.
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback da eBay