CSX750VCB12.352M-UT
CSX750VCB12.352M-UT CSX750VCB12.352M-UT - Brand New Citizen Systems Oscillators
Get Quote
Buy Now
CSX750VCB12.352M-UT
CSX750VCB12.352M-UT - Brand New Citizen Systems Oscillators
Manufacturer Part No: CSX750VCB12.352M-UT In Stock
MOQ: 1pcs
Category: Oscillators
Contact us
ManufacturerCitizen Systems
Product CategoryOscillators
SeriesCSX-750V
TypeVCXO
Packaging
Height0.063" (1.60mm)
Package-Case6-SMD, No Lead (DFN, LCC)
Frequency12.352MHz
Operating-Temperature-10°C ~ 70°C
Mounting-TypeSurface Mount
Size-Dimension0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
FunctionEnable/Disable
Voltage-Supply5V
OutputCMOS, TTL
Supply Current30mA
Ratings-
Frequency-Stability±50ppm
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback da eBay