CY7C199C-20VCT
CY7C199C-20VCT CY7C199C-20VCT - Brand New Cypress Semiconductor IC Chips
Get Quote
Buy Now
CY7C199C-20VCT
CY7C199C-20VCT - Brand New Cypress Semiconductor IC Chips
Manufacturer Part No: CY7C199C-20VCT In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
ManufacturerCypress Semiconductor
Product CategoryIC Chips
General Description1
Features
• Fast access time: 12 ns, 15 ns, 20 ns, and 25 ns
• Wide voltage range: 5.0V ± 10% (4.5V to 5.5V)
• CMOS for optimum speed/power
• TTL–compatible Inputs and Outputs
• Available in 28 DIP, 28 SOJ, and 28 TSOP I.
• 2.0V Data Retention
• Low CMOS standby power
• Automated Power–down when deselected
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback da eBay