AT25320AY1-10YI-2.7
AT25320AY1-10YI-2.7 AT25320AY1-10YI-2.7 - Brand New Intel / Altera Memory
Get Quote
Buy Now
AT25320AY1-10YI-2.7
AT25320AY1-10YI-2.7 - Brand New Intel / Altera Memory
Manufacturer Part No: AT25320AY1-10YI-2.7 In Stock
PackagingTube
Package-Case8-UDFN Exposed Pad
Operating-Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
InterfaceSPI Serial
Voltage-Supply2.7 V ~ 5.5 V
Supplier-Device-Package8-MAP (3x4.9)
Memory Capacity32K (4K x 8)
Memory-TypeEEPROM
Speed10MHz, 20MHz
– 2.7 (VCC = 2.7V to 5.5V)
– 1.8 (VCC = 1.8V to 5.5V)
• 20 MHz Clock Rate (5V)
99.8% positivoFeedback da eBay