EMB20N03
EMB20N03 EMB20N03 - Brand New EMC IC Chips
Get Quote
Buy Now
EMB20N03
EMB20N03 - Brand New EMC IC Chips
Manufacturer Part No: EMB20N03 In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
ManufacturerEMC
Product CategoryIC Chips
Product Summary:
BVDSS 30V
RDSON (MAX.) 20mΩ
ID 15A
UIS, Rg 100% Tested
Pb‐Free Lead Plating & Halogen Free
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback da eBay