NL453232T-151J-PF
NL453232T-151J-PF NL453232T-151J-PF - Brand New TDK Corporation Fixed Inductors
Get Quote
Buy Now
NL453232T-151J-PF
NL453232T-151J-PF - Brand New TDK Corporation Fixed Inductors
Manufacturer Part No: NL453232T-151J-PF In Stock
MOQ: 1pcs
Category: Fixed Inductors
Contact us
ManufacturerTDK Corporation
Product CategoryFixed Inductors
SeriesNL
ProductInductors
TypeWirewound
PackagingAlternate Packaging
Current-Rating105mA
Termination-StyleSMD/SMT
Operating-Temperature-Range- 40 C to + 105 C
Height3.2 mm
Length4.5 mm
Width3.2 mm
Package-Case1812 (4532 Metric)
Operating-Temperature-40°C ~ 105°C
Mounting-TypeSurface Mount
Size-Dimension0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Tolerance±5%
Height-Seated-Max0.134" (3.40mm)
Ratings-
ShieldingUnshielded
Test-Frequency0.796 MHz
Inductance-Frequency150μH
DC resistance (DCR)9 Ohm Max
Core Materials-
Current-Saturation-
Q factor40 @ 796kHz
Self Resonant Frequency5MHz
Frequency-Test796kHz
Maximum-DC-Current105 mA
Maximum-DC-Resistance9 Ohms
Self-Resonant-Frequency5 MHz
Q-Minimum40
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback da eBay